Najlepsza zabawa integracyjna!

Imprezy firmowe Opole to świetny sposób na budowę atmosfery w zespole. Już dawno minęły czasy kiedy integracji w firmie rozumiana była tylko jako czas suto zakrapiany różnego rodzaju alkoholami. Teraz największy nacisk kładzie się na dobrą i nietypową zabawę, ale połączoną z team buildingiem, a prawidłowo zorganizowana zabawa przyniesie firmie znacznie więcej niż tylko poprawę relacji w zespole.

Zabawa w firmowym gronie dla niektórych już sama w sobie może być ekstremalnym przeżyciem. Nie przeszkadza to jednak w organizowaniu wydarzeń mocno podnoszących adrenalinę uczestnikom. Jedną z takich form integracji może być skok na spadochronie, spływ łodziami czy skoki na bungee. Wspólne przeżywanie takich chwil buduje zespół i umacnia ich relację, co sprzyja w podejmowaniu wyzwań zawodowych.

Dla zespołów, które wolą nieco spokojniejszą rozrywkę, ale wciąż na świeżym powietrzu, świetnie sprawdzają się gry terenowe. Mogą to być zarówno poszukiwania skarbów, podchody jak i paintball. Wszystko to zależy od energii grupy, jej przedziału wiekowego i predyspozycji. Wybierając aktywne gry zawsze trzeba brać pod uwagę możliwości grupy. Ciężko wymagać od osób w wieku przedemerytalnym, że będą brać udział w bitwie w paintballa na równi z najmłodszymi pracownikami. Zobacz co oferuje Gościniec Pod Różą.

Zespoły, które stawiają na wspólną pracę umysłową świetnie odnajdą się w grach typu dom zagadek, albo… w mini kasynie. Pierwsza z propozycji, pozwala na zgranie zespołu w trakcie wspólnego poszukiwania rozwiązania zagadki. Jest to o tyle ciekawe, że za każdym razem możemy wybrać inny scenariusz zabawy, a więc nie jest nudno. Dodatkowo tego udział w tego typu grze jest dobry dla wszystkich grup wiekowych. Można także zadbać o nutkę rywalizacji, tworząc grupy i sprawdzając, która z nich poradzi sobie najszybciej z odnalezieniem wyjścia z pokoju zagadek.

Wyjazdy integracyjne często nie kojarzą nam się dobrze. Szczególnie kiedy są obowiązkowe, a uczestniczy nie bawią się dobrze ze sobą. Do lamusa odchodzą imprezy firmowe Opole pełne alkoholu, a coraz częściej firmy stawiają na kreatywną zabawę. Najważniejsze jest by znaleźć rozrywkę, która przypadnie jak największemu gronu pracowników. Tylko wtedy impreza będzie działała pozytywnie i wzmocni zespół. Nieprzemyślana impreza firmowa może doprowadzić do powstania waśni i nagromadzić spory, których wcześniej nie było.


Opublikowano

w

,

przez

Tagi: