blaty-kuchenne-opole

Montaż blatu kuchennego w domu

Wiele elementów decyduje o ogólnym wystroju mieszkania, a żeby wszystko współgrało jak należy, trzeba podejmować mądre decyzje przy zakupie poszczególnych towarów. W przypadku pomieszczenia, gdzie przygotowuje się posiłki, o jego wyglądzie decydują blaty kuchenne Opole, które prócz walorów funkcjonalnych, jak np. postawienie sprzętów gospodarstwa domowego, muszą też spełniać funkcje estetyczne, gdyż rzucają się w oczy i wpływają na samopoczucie poszczególnych domowników. Lecz najpierw trzeba je zamontować w odpowiedni sposób.

 

Wniesienie i włożenie

 

Po przyjeździe na wskazane przez klientów miejsce, ekipa monterska rozładowuje samochód dostawczy i wyjmuje z przestrzeni ładunkowej nowe blaty kuchenne Opole, gotowe do montaże we właściwe miejsce. Operacja ta musi być wykonana bardzo ostrożnie, gdyż każdy element waży bardzo dużo. W to zadanie musi być zaangażowanych kilka silnych osób, a najważniejsze w tym wszystkim jest odpowiednie ustawienie osób, żeby przedmioty były bezpieczne przez całą drogę z samochodu do kuchni. Gdy duża płyta zostanie wniesiona do odpowiedniego pomieszczenia, trzeba położyć w bezpieczne miejsce, żeby nikt się nie potknął, ani przypadkowo nie uszkodził. By móc wykonać to polecenie, szafka musi być zamontowana, a mocowania przykręcone i przygotowane do włożenia kamiennego produktu (dostępnego w Kamieniarstwo Schmidt). I podobnie jak w przypadku rozładunku, kilka osób musi ustawić ten element i jednocześnie dopasować tak, żeby od razu trafił we właściwe miejsce. Po włożeniu należy wypoziomować i ustawić szafki tak, by poziomy przedmiot był idealnie położony. Gdy wskazania mieszczą się w normach, można przykręcić duży element na stałe. Warto zabezpieczyć folią lub grubym tekturowym papierem, jeśli montaż jest wykonywany w trakcie budowy, żeby nie doprowadzić do nadmiernego zabrudzenia lub niepotrzebnego uszkodzenia.

 

Ostrożne manewrowanie

 

Przedmioty z kamienia, szczególnie te z rzadkich odmian, wymagają szczególnej uwagi, bo ich uszkodzenie może być bardzo kosztowne, a przygotowanie nowych blatów kuchennych z Opola to dodatkowy koszt i strata czasu. Dlatego plan montażowy musi być bardzo dokładnie rozpracowany i ściśle realizowany, żeby wszystko zagrało już za pierwszym razem. Tylko spokojne działanie zapewni powodzenie projektu i sprawi, że kuchnia będzie wyglądała wyjątkowo.


Opublikowano

w

przez

Tagi: