catering-dietetyczny-warszawa

Jak sprawnie dostarczyć dietę pudełkową?

Codziennie gdzieś się śpieszymy, jeździmy z jednej wizyty na drugą, po pracy nie mamy czasu na odpoczynek, a i tak coś nas ominie. Czasami coś planujemy, a i tak coś nie wyjdzie i to może zburzyć nasz harmonogram dnia. Pomimo przyspieszającego tempa życia, staramy się zaplanować nasze życie tak, by przez cały czas być zrelaksowanym i gotowym na każde wyzwanie. Tak samo jest z jedzeniem, które jest bardzo ważne w naszym codziennym funkcjonowaniu, ale znajdujemy mało czasu na jego przyrządzenie. Dla zabieganych i dynamicznie żyjących osób stworzono usługi cateringu dietetycznego z Warszawy, które mają sprawić, że znajdziemy czas na smaczne jedzenie bez marnowania czasu na jego zrobienie. Tylko w jaki sposób dostarczyć, by dzienna dieta nie czekała za długo?

Ustalenie miejsca docelowego

Podczas zamawiania usług mobilnej diety (dostępnej w FitCatering) należy podać adres, pod który ma być dostarczone jedzenie na cały dzień, a także przewidywane godziny podrzucenia pod drzwi torby z pięcioposiłkowym daniem. Miejsce należy podać albo podczas zamawiania usług przez Internet, albo podczas konsultacji z dietetykiem. Najczęściej jest to adres naszego zamieszkania, a osoba dostarczająca ma przyjść z samego rana, tuż przed naszym wyjściem do pracy. Każdy catering dietetyczny Warszawa musi mieć bazę klientów, adresy dostarczania, a także planowane godziny przyjazdu pod wskazane miejsce. Na tej podstawie odpowiedni dział planuje trasę kierowcy rozwożącego posiłki tak, by dieta pudełkowa dotarła pod właściwy adres na czas i w jak najlepszym stanie.

Ewentualne modyfikacje

Czasami zdarza się, że nie jest możliwe dostarczenie posiłku pod wskazany adres, lub o wskazanej godzinie. Aby uniknąć wszelkich problemów z tym związanych, należy w odpowiednim momencie skontaktować się z firmą cateringową (jak FitCatering) i poinformować o jakichkolwiek modyfikacjach planu dostarczenia dziennej diety. Podczas rozmowy lub wysyłania elektronicznej korespondencji, należy podać nowe miejsce, godzinę, a także, kiedy ma obowiązywać ta zmiana. Po uzyskaniu takiej informacji, odpowiedni specjaliści planują na nowo trasę i uwzględniają wszystkie uwagi oraz modyfikacje. Wszystko po to, by nasze dzienne jedzenie trafiło na czas.

Grunt to posiłek na czas

Bez względu na to, czy całodzienna dieta ma dotrzeć pod drzwi naszego domu, czy bezpośrednio do miejsca pracy, torba z posiłkami powinna trafić na czas i w odpowiedni sposób. Czasami zbyt długie czekanie na odbiór może negatywnie wpłynąć na świeżość jedzenia oraz na jego właściwości odżywcze. Jeżeli chcemy zastosować zmiany w sposobie doręczania diety pudełkowej, musimy jak najszybciej poinformować firmę świadczącą usługi cateringu dietetycznego z Warszawy, jeśli zależy nam na zachowaniu świeżości naszego pożywienia. W przypadku powrotu do pierwotnego adresu oraz godziny dostarczenia, również należy się skontaktować z dostawcą (np. z FitCatering) i poinformować o powrocie do pierwotnych ustaleń. Tylko nie można poinformować o zmianach na ostatnią chwilę, bo może się okazać, że jedzenie będzie nieświeże i sprawi więcej problemów niż korzyści.


Opublikowano

w

przez

Tagi: