dentysta-opole

Dentysta w trakcie koronawirusa

W trakcie pandemii koronawirusa ograniczeniu ulega działalność wielu punktów usługowych, takich jak fryzjerzy, kosmetyczki, fizjoterapeuci, ale także stomatolodzy. Już na początku pandemii Ministerstwo Zdrowia zaleciło znaczne ograniczenie funkcjonowania gabinetów stomatologicznych.

 

Obecna sytuacja

 

W obecnej sytuacji dentysta Opole przyjmuje swoich pacjentów tylko w wyjątkowych sytuacjach. W ten sposób ograniczono ilość przyjmowanych pacjentów do niezbędnego minimum. Wizyty dentystyczne są obecnie dostępne wyłącznie dla osób wymagających pilnego leczenia. Dentysta Opole może również zalecić przesunięcie wizyty na czas po epidemii w przypadkach, kiedy leczenie nie musi być niezbędnie kontynuowane.

W przypadku wizyt ortodontycznych także zalecane jest maksymalne przesunięcie terminu wizyty konsultacyjnej i kontrolnych. W przypadku awarii stałego aparatu ortodontycznego możliwy jest kontakt telefoniczny z gabinetem prowadzącym w celu omówienie niezbędności wizyty oraz ewentualnie terminu wizyty. W przypadku świadczeń protetycznych Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że nie są one świadczone do odwołania.


Opublikowano

w

przez

Tagi: