catering-dietetyczny-wroclaw

Catering dietetyczny – odżywiaj się zdrowo!

Żyjesz w ciągłym biegu i nie masz czasu na gotowanie, ale chciałbyś jeść regularnie? Ćwiczysz i dbasz o wygląd, ale brak ci motywacji do zachowania diety? Nie lubisz gotować, ale chciałbyś jeść smacznie? Catering dietetyczny będzie dla ciebie idealnym rozwiązaniem!

Zdrowe odżywanie z pudełek

Dieta pudełkowa stała się rozwiązaniem dla tych, którzy wolą zapobiegać niż leczyć, chcą zdrowo i regularnie się odżywiać, ale są zbyt zajęci, by zadbać o regularne, zbilansowane posiłki. Catering dietetyczny Warszawa składa się zwykle z 5 zdrowych posiłków (śniadania, lunchu, obiadu, podwieczorku i kolacji). Zestawy dietetyczne komponowane są przez profesjonalnych dietetyków. Jedzenie jest dostarczane pod drzwi klientów wczesnym rankiem. Dania pakowane są w hermetycznie zamknięte pudełka (stąd nazwa „dieta pudełkowa”), które możemy zabrać ze sobą do pracy, na zajęcia czy w podróż. Zwykle zestawy dietetyczne są dowożone transportem chłodniczym, co przyczynia się do świeżości posiłków.

Największą zaletą cateringu dietetycznego na pewno jest fakt, że każdy posiłek jest zbilansowany, zarówno pod względem właściwych proporcji białek, tłuszczów i węglowodanów, jak i kaloryczności. Pozwala to nie tylko schudnąć, ale również poprawić funkcjonowanie całego organizmu. Zaczynamy odżywiać się regularnie i we właściwy sposób. Po niedługim czasie poprawia się nasze samopoczucie, mamy więcej energii i ochoty do życia. To z kolei może motywować nas na przykład do regularnych ćwiczeń i pomóc nam zmienić swój styl życia na bardziej „fit”.

Indywidualna dieta pudełkowa

Catering dietetyczny Warszawa może być dostosowany do twoich indywidualnych potrzeb. Firmy cateringowe proponują kilka opcji kaloryczności oraz różnorodne opcje wyboru składników, zależnie od twojej masy ciała, wieku czy intensywności aktywności fizycznej. Zwracają również uwagę na wszystkie alergeny, które mogą cię uczulać. Aby pomóc ci wybrać odpowiedni zestaw, zwykle proponują dedykowane rodzaje diet, np. na utratę masy ciała lub dla aktywnych. Czasami oferują także diety specjalistyczne: bezglutenowe, bezlaktozowe, antycellulitowe, bez nabiału. Catering dietetyczny w tym wypadku jest pomocny zwłaszcza dla osób, które nie tolerują poszczególnych składników pokarmowych. W ofercie można znaleźć także diety dla kobiet w ciąży i matek karmiących, wegetarian, wegan, sportowców siłowych i wydolnościowych, osób pragnących oczyścić organizm z toksyn, poprawić kondycję włosów, skóry i paznokci, itp.

Catering dietetyczny to idealna alternatywa dla osób, które chcą się zdrowo odżywiać, ale nie mają czasu na samodzielne przyrządzenie dobrze zbilansowanych i urozmaiconych posiłków. To także dobra opcja dla ludzi ceniących sobie systematyczność i wygodę, dbających o zdrowie. Z diety pudełkowej często korzystają również osoby chore na nadwrażliwości pokarmowe (np. hipolaktazję, celiakię), a także wegetarianie, weganie, alergicy.


Opublikowano

w

przez

Tagi: